40x Bile Var: 2 Analist, 14 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı!

Kripto para piyasasında fiyatlar son dönemde oldukça düştü. Bazı analistler, dibin henüz bulunmadığını öne sürerken, bazıları birikim vaktinin geldiğini düşünüyor. Mevcut piyasanın alım fırsatı sunduğunu iddia eden iki analist, favori altcoin projelerini paylaştı. Buna göre bazı altcoin’ler 40x potansiyeline sahip. İşte herhangi bir piyasa toparlanmasında hızla yükselmesi beklenen 14 kripto para.

Paradotor: “Bu altcoin 40x yapacak”

Twitter’da 725 bine yakın takipçisi olan Paradator takma isimli kripto analisti, yükseliş beklediği altcoin’leri açıkladı. Buna göre analist, Holo (HOT) coin’in yıl sonuna kadar 40 kat değer kazanacağını tahmin etti. Bununla birlikte SXP’nin 20x, REEF’in 25x, SNX’in 15x artacağını öne sürüyor. Tahminlerine devam eden analist, başka projelere de dikkat çekiyor. DYDX’in 20x JASMY’nin ise 25x değer kazanacağını iddia ediyor.

Son olarak MBOX’ın 20x, DF’nin 10x, CSPR’nin 20x, LOOKS’un 30x ve NWC’nin 30x artacağına dikkat çekiyor. AUTO coin’e de değinen analist altcoin projesinin 20x yapacağını takipçileriyle paylaşıyor. Tüm bunların ise yıl sonuna kadar gerçekleşeceğini ve yaz aylarında toparlanmanın başlayacağını ifade ediyor. Bununla birlikte, altcoin’lerde beklediği yükselişin BTC fiyatının yükselişine bağlı olduğunu da ekliyor:

“Bitcoin 84K-89K aralığına geldiğinde hedeflerin %80’i gelir diye düşünüyorum. Tüm planı bu zamana göre yapıyorum. Yıl başına kadar hareketin geleceğini düşünüyorum. Yaz aylarında büyük toparlanma olacak.”

Michael van de Poppe: “Bu 3 altcoin’de iyi hareketler var”

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, üç popüler altcoin hakkındaki fikirlerini açıkladı. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere lider altcoin Ethereum, 18 ve 19 Haziran’da 1.000 doların altındaki aylık en düşük seviyelerinden toparlandı. Analist, 613.800 Twitter takipçisine, bu toparlanmanın ardından ETH’nin iyi bir ivmeye sahip göründüğünü ifade etti. Bunun ardından diğer favori kripto parasına geçti: Fantom (FTM). Buna göre Poppe, altcoin’in alt zaman dilimindeki (LTF) fiyat hareketini dikkat çekiyor. Bu hareketi, FTM düzeltmesinin bitip bitmediğine dair bir gösterge olarak görüyor:

Düzeltmenin sona erdiğini ifade etmiyorum. Ancak bu, kesinlikle bir geri dönüşün yeni bir zirveyi hedeflemesi gereken sürdürülebilirliği sağlamasını isteyeceğim alanlardan biri.”

Son olarak XRP’ye değinen analist oldukça pozitif yorumlara sahip. Poppe, geçen haftaki kopuşun ardından birçok altcoin projesinin konsolide olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, XRP’nin Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 0.38 dolardan 0.34 dolara geri çekileceğini tahmin ediyor. Ayrıca bu seviyenin, fiyat üzerinde potansiyel bir fırlatma rampası olduğuna dikkat çekiyor:

“Bir piyasanın hareketlerine karşı herkes her zaman çok konuşur. Bu noktada, birçok altcoin, geçen haftanın sonundaki kopuştan sonra, sadece konsolidasyon izliyor. Burada Ripple’da iyi bir tekrar testi var. Potansiyel olarak uzun bir süre benim alanım olurdu.”