ATV Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ne vakit başlıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam dizi konusu ve oyuncu takımı

ATV yeni dönem çalışmalarına sürat kesmeden devam ederken, yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın birinci tanıtımını da yaptı. Birbirinden başarılı isimleri birebir takımda toplayan dizinin ayrıntıları şimdiden merak edildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanacağı tarih aşikâr oldu mu?

ATV’nin yeni dönemdeki savlı dizileri ortasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam birinci kısmıyla 20 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi konusu ne?

Köklü ve güçlü bir ailesi olan Cezayir Türk, devlet için çalışan ve bir sabotaj kurbanı olan ağabeyinin intikamını almayı ister. Devletinin bekası ve aile fertlerinin güvenliği için kendini ölmüş üzere göstererek yeni bir hayat kura. Cezayir, yurtdışında süren operasyonlarda yaralanınca tabip Firuze’yle tanışır. Geride bıraktığı ve hasret duyduğu bir eşi ve ailesi olmasına karşın geri dönemeyeceğini bilir ve Firuze’ye gönlünü kaptırarak yeni bir aile kurar. Lakin bir müddet sonra Cezayir deşifre olduğu için tekrar İstanbul’a dönmeye mecbur bırakılır. Lakin yaşanan olaylardan ne yeni ailesinin ne de geride bıraktığı ailesinin bilgisi yoktur. İstanbul’a geri dönmek zorunda kalan Cezayir her şeyin değiştiğini fark edecektir…

Dizi üretimi: Hoş Adamlar Medya

Dizi imalcisi: Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin, Onur Tan
Proje dizayncısı ve kıssa: Oktay Kaynarca, Onur Tan
Yönetmeni: Onur Tan

Senaristi: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun, Ali Can Yaraş

 

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu takımında kimler var?

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Paha Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Usul (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)