Camdaki Kız yeni dönemde devam edecek mi? Kanal D Camdaki Kız 3. dönem başlangıç tarihi

Hemen çabucak tün TV kanalları yaz dönemine girdikten sonra dönem finaliyle ekranlara veda eden diziler, yeni yayın devri için çalışmalarına devam etmeye başladılar. Bir evvelki dönemde başarılı işler çıkaran diziler, Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte bu çalışmalarına sürat vermeye başladılar. Yeni dönemde yer aldıkları kanalların garantili üretimleri olacak olan diziler için üretimci şirketler hem dizilerin mevzuları hemde oyucu takımları bakımından sıkı bir halde çalışıyorlar.

Bu garantili üretimler ortasında yer alan ve 2 dönemdir Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşturulan Camdaki Kız dizisi de yaz periyodunun gelmesiyle birlikte dönem finali yapmış ve yeni dönem hazırlıklarına da yavaş yavaş başlamıştı. OGM Pictures imzalı olan ve her hafta Perşembe akşamları ekranlarda yayınlanan Camdaki Kız’ın yeni kısımlarının hangi tarihte ekranlara geleceğini merak edilmeye başlandı.

Dizinin dönem finali yaptığı 47. kısımda yaşananlar, seyirciyi yeni kısımlar için daha da meraklandırırken seyirci 3. Döneminin başlamasını sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Kanal D Camdaki Kız 3. dönem başlangıç tarihi

16 Haziran tarihinde ekranlarda dönem finali yapan Camdaki Kız’ın yeni kısım çekimlerinin çalışmalarının başlatılacağı bilgisine ulaşıldı. Öteki 2 dönemde gösterdiği başarıyı 3. dönemde da göstermek isteyen Camdaki Kız’ın çekimlerinin Ağustos ayı ortalarında başlamasının planlandığı öğrenildi. 3. Dönem ve 48. kısmının fragmanlarının ise çekimler başlar başlamaz Kanal D ekranlarında yayınlanacağı varsayım ediliyor.

Yeni yayın periyoduna geçmeye hazırlanan Kanal D, izlenme rekorları kıran Camdaki Kız dizisini Eylül ayının ikinci haftası üzere seyirciyle buluşturmayı planladığı gelen bilgiler ortasında yer aldı. İmal şirketinden edinilen bilgilerde ise dizinin 3. döneminin birebir vakitte final dönemi da olacağı öğrenilirken dizinin sevilen karakteri Nalan’ın yeni kısımlarda Hayri’yle yaşayacakları merak edilmeye başlandı. Dönem finalinde çiftin yeterlice yakınlaşmasının, 3. dönem öyküsünün de ağır olarak bu ikili üzerine kuracağı varsayım ediliyor.