Hadise ikinci kez evliliğe göz kırptı: ‘Hayatımda uzun zamandır ilk kez…’


38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, hem kariyeri hem de özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Türkiye’nin sevilen popçu ve televizyon yıldızı Hadise’nin 2022 yılında bir diyetisyenden destek aldığı belirtiliyor.

Son dönemdeki fit görünümüyle öne çıkan Hadise, bu kez verdiği bir röportajla gündeme geldi.

YAPTIĞI AÇIKLAMALAR DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü şarkıcının aşk ve hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalar ilgi çekti.

“HAYATIMDA UZUN ZAMANDIR İLK KEZ…”

Hadise ikinci kez evliliğe sıcak baktığını belirterek, “Hayatımda uzun zamandır ilk kez kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımda da uzun zamandır yalnızım. Yani aşk çok sevdiğimi bir şey biliyorsun”

İKİNCİ KEZ EVLİLİĞE GÖZ KIRPTI

Ayrıca Hadise, “Sen de bana sürekli ‘aşk kadını Hadise’ diyorsun. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! ‘Tekrar evlenir miyim?’ evet!, ‘tekrar boşanabilir misin?’ ona da ‘evet’ cevabını verebilirim!”

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, hem kariyeri hem de özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Türkiye’nin sevilen popçu ve televizyon yıldızı Hadise’nin 2022 yılında bir diyetisyenden destek aldığı belirtiliyor.

Zayıflık sırlarını paylaşan ünlü şarkıcının günde sadece 2 öğün beslenerek formunu koruduğu ortaya çıktı. İşte Hadise’nin formunu koruma sırrı…

BESLENME DÜZENİ

Diyetisyenin önerileri doğrultusunda hareket eden Hadise, günde 2 öğün beslenerek kendine uygun bir düzen oluşturmuş durumda. Özellikle aralıklı oruç sistemine benzer olan bu öğünlerde, tükettiklerine dikkat ediyor ve sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor.

AKŞAM DÜZENİ

Hadise, akşam 7’den sonra herhangi bir şey yememeye özen gösteriyor. Bu sayede gün içinde tükettiği besinleri sindirmek için vücuduna zaman tanıyor ve daha hafif bir akşam geçiriyor.

METABOLİZMA CANLANDIRAN KÜR

Hadise’nin sabahları tükettiği özel karışım, metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı oluyor.

Kuru kayısı, maydanoz, yeşil elma ve tarçın içeren bu karışım sindirimi düzenlerken aynı zamanda kan şekerini dengeleyerek açlık krizlerine karşı koruma sağlıyor.

ÖDÜL GÜNÜ

Hadise, haftanın sadece 1 gününü ‘ödül günü’ olarak geçiriyor ve bu gün boyunca istediği her şeyi tüketiyor. Bu özel gün, disiplinli yaşam tarzının bir ödülü olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx