Hayat Bilgisi’nin Ortega’sı Toplumsal Medyanın Gündeminde! Hayranları Şaştı Kaldı…

Bir devrin reyting rekorları kıran Hayat Bilgisi dizisinin oyuncularının son halleri sık sık toplumsal medyada gündem oluyor.

ORTEGA YILLARA MEYDAN OKUYOR

Perran Kutman, İpek Fazilet ve Gökçe Bahadır üzere isimlerin oynadığı Hayat Bilgisi’nde Ortega karakterini canlandıran Paşhan Yılmazel uzun müddettir gözlerden uzak bir ömür sürüyordu.
Tiyatro ve seslendirme yapan Hayat Bilgisi’nin Ortega’sı Paşhan Yılmazel son paylaşımıyla toplumsal medyanın gündeminde.hayat veren Paşhan Yılmazel uzun müddettir ekranlardan uzakta. Hem tiyatro hem de seslendirme yapan Hayat Bilgisi’nin Ortega’sı son haliyle takipçilerinin dikkatini çekti. Değişik kahkahası ile akıllarda yer edinen Ortega Paşhan Yılmazel’in paylaşımı takipçileri tarafından büyük beğeni topladı. Paşhan Yılmazel için “Yıllara meydan okuyorsun”, “Hâlâ çok yakışıklısın” yorumları yapıldı

PAŞHAN YILMAZEL KİMDİR?

31 Mart 1982 tarihinde Almanya, Berlin’de doğan Paşhan Yılmazel’in tam ismi Paşhan Serkan Yılmazel’dir. 1985 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yapan Yılmazel İstanbul’a geldi. İlkokulu Zeytinburnu’nda okuyan Paşhan Yılmazel İhsan Mermerci Lisesi’nden mezun oldu. Haliç Üniversitesi’nden 2002 yılında mezun olduktan sonra da Akademi İstanbul, Radyo ve Televizyon kısmını bitirdi.HAYAT BİLGİSİNDE ORTEĞA SEDAT’A HAYAT VERDİ

Paşhan Yılmazel, senaryosunu Gani Muştu’nun yazdığı, direktörlüğünü Tarkan Karlıdağ’ın yaptığı ‘Hayat Bilgisi’ isimli dizide (Ortega Sedat) karakterini canlandırırken Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan ile birlikte oynadı.

Çılgın Dershane sinema sinemaları serisinde (Mojo) karakterini canlandıran Paşhan Yılmazel 2008 yılındaki sinemada Alp Kırşan, Berksan, Simge Tertemiz, Okan Karacan, Sevil Uyar, Ceyda Ateş, Ulaş Özer, Ozan Aydemir, Mustafa Topaloğlu, Sibel Tüzün üzere ismlerle tıpkı seti paylaştı.


Uyurken Çarşafın Altına Sabun Koydu Tüm Sıkıntılarından Kurtuldu! Neye Âlâ Geldiğini Bir Bilseniz Çabucak Denersiniz…


Bir Bilseniz Tuvalet Kağıdı Kullanmayı Bırakırsınız? Tuvalet Kağıdının Çok Tehlikeli Olabileceğini Biliyor muydunuz?


Plastik Su Şişeleri Donarsa Ve Ya Isınırsa Korkmalı Mıyız? Kanser Yapıyor Mu? Uzmanlar Son Noktayı Koydu