Konser vereceği sahne çökmüştü… Tarkan’dan yeni açıklama

Tarkan’ın 9 Eylül İzmir’in kurtuluş gününde konser vereceği sahne çökmüştü. Olayın akabinde açıklamada bulunan Tarkan, “Güzel İzmir yarın akşam Gündoğdu Meydanı’na hepinizi bekliyorum. Nazarımız da çıktığına nazaran İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz” dedi.

İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl dönümünde Cumhuriyet tarihinin en görkemli kutlamasına hazırlanan kent gece yarısı gelen bir haberle sarsıldı. 9 Eylül akşamı Tarkan’ın da sahne alacağı görkemli gösteriler için kurulan devasa platform, aktifliğe 48 saatten az bir vakit kala çöktü. Olayın akabinde paylaşımda bulunan Tarkan, Gündoğdu Meydanı’nda sahneye çıkacağını açıkladı.

Sosyal medya paylaşımında bulunan ünlü sanatçı Tarkan, “Güzel İzmir yarın akşam Gündoğdu Meydanı’na hepinizi bekliyorum Nazarımız da çıktığına nazaran İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz” dedi.

SOYER: ZAFER COŞKUMUZ MANİ TANIMAZ

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer de bir açıklamada bulunarak, “Zafer coşkumuz mahzur tanımaz. Megastar Tarkan konseri, Gündoğdu Meydanı’nda, Türkiye tarihinin en görkemli sahnesinde olacak. Tüm Türkiye’yi yarın akşam ikinci yüzyılın başlangıcına tanıklık etmeye davet ediyorum” sözlerini kullandı.