Müge Anlı’ya RTÜK tokadı! Esra Erol’u sevindirecek haber

Son periyotlarda Esra Erol ile ortalarında yaşanan format tartışmasından ötürü gündemden düşmeyen Müge Anlı için bu kez RTÜK yaptığı bir yayından ötürü devreye girdi. ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayınlanan bir kısımdan ötürü RTÜK üyesi İlhan Taşcı, şikayette bulundu. İşte Müge Anlı’ya şok tesiri yaratacak şikayetin ayrıntıları.

SEZON YAPMAYA GÜNLER KALA MÜGE ANLI’YA RTÜK ŞOKU

ATV’nin en çok izlenen gündüz nesli programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı için RTÜK üyesi İlhan Taşcı şikayet dilekçesi yazdı.

MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINA RTÜK’TEN ŞİKAYET

Uzun vakittir Esra Erol ile birebir kanalda program yapan Müge Anlı’nın Esra Erol’un evli çiftleri birbirine düşüren program değerlendirmesiyle tartışmanın ateşini yakmıştı. İki ortasında yaşanan format savaşında Müge Anlı’nın ATV’ye “Ya ben ya o” diyerek resti çektiği söylendi. ATV’nin ise ikili ortasında yaşanan tartışmadan ötürü gelecek dönemde Esra Erol’un programına son verdiği tez edildi. Gelecek dönemde ekranlarda olmaması konuşulan Esra Erol’dan şimdi açıklama gelmezken, Anlı’ya RTÜK’ten programı için ihtar geldi. Yayınında etik kuralları hiçe saydığı gerekçesiyle şikayet dilekçesi yazılması talep edilen programın sunucu Anlı’dan ve üretimden şimdi bahse ait açıklama gelmedi.