Selin Ciğerci Gökhan Çıra ayrıldı mı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra neden ayrıldı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra 2.kez boşandı mı?

2019’da nikah masasına oturan fenomen Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı. Ancak ikilinin ayrılıkları çok uzun sürmemiş tekrardan bir araya gelmişlerdi. Selin Ciğerci’nin evlilikleri hakkında açıklama yaptığı paylaşımından sonra Gökhan Ciğerci ve Selin Ciğerci boşandı mı? sorusu merak konusu oldu. Peki, Selin Ciğerci Gökhan Çıra ayrıldı mı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra neden ayrıldı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra 2.kez boşandı mı? Detaylar haberimizde…

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA AYRILDI MI?

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA 2.KEZ BOŞANDI MI?

Selin Ciğerci, ikinci kez boşanma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu: “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik, olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir saygıyla, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan saygıyla bilelim ve geçelim. Adli tatil bitecek, resmi işlemler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor, edecek.”