Aleyna’nın küfrüne Hadise’li cevap… Ama aşkım seni bunaltmak istemedim

Zeynep Çakır

X Odası 6. bölümüyle karşınızda…

Son haftalarda çeşitli konular konuştuk… Aldatmalar, ayrılmalar, oyunlar, ödül törenleri…

Bu haftada konularımızı belirledik…

Başlayalım…

YUNAN ADALARINDA NİKO’SUNU ARAYANLAR

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Miçotakis bir araya gelmişti. Bu görüşmede Türk vatandaşlarına 10 Yunan adası için yedi günlük turist vizesi geri getirileceği açıklandı.

Tabi 10 Yunan adası içinde Simi vardı… Hafızalarımızdan silinmeyin görüntüleriyle Yabancı Damat şıp diye akıllarımızda bitiverdi. Dizinin başrol karakterleri Nazlı ve Niko’nun aşkı Simi adasında başlamıştı. Ee, dizi karakteri deyip geçmemek lazım, centilmenliği ve yakışıklılığıyla Niko karakteri her genç kızın çocukluk aşkı oluvermişti. Tabi bu gelişmenin ardından birçok genç kız Yabancı Damat sahneleriyle X’i yıkıp geçerken, kendi Niko’sunu bulacağını umut edenlerde oldu.

ALEYNA TİLKİ VE HADİSE GERİLİMİ

Genç yaşta şöhret basamaklarını tırmanan Aleyna Tilki, sahneye çıkamadığına dair bir isyanda bulunmuştu. Bilinçli bir şekilde istemediği mekanlara yazıldığını dile getiren Tilki, müzik sektörüne “Şarkı söylemeyi özledim ve bu özlemi gideremediğim için gerçekten hepsinin a… koyayım” diyerek isyanda bulundu.

Aleyna’nın menajeri araştırıldı kimlerle çalıştığı X’te ortaya döküldü ve oklar Hadise’ye çevrildi. Birçok kişi Hadise’nin Aleyna’nın önüne taş koyduğunu iddia etti. Bu olay ardından Hadise’nin “Bebeleri pistten alalım” paylaşımı ortalığı alevlendirdi.

Alttan alta hayranlar tarafından karşılaştırılan ikili, sosyal medyanın gündemine oturdu. Olay böyle olunca Hadise’den de açıklama geldi.

Ünlü sanatçı X hesabından şu paylaşımı yaptı;

“Aleyna da İrem de Ece de dinlemekten ve izlemekten çok keyif aldığım kadınlar. Her birimiz kendi yolunda ilerleyen çok başarılı kadınlarız. Elbette düştüğümüz, kalktığımız anlar olacaktır ve oldu da. Ama hep birbirimize destek olarak daha da güçleneceğiz çünkü daha çok şarkılar söyleyeceğiz ve dans edeceğiz”

BTS ÜYELERİNİN ASKERE GİTMESİ

Geldik Kore popuna… BTS’i bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. 7 üyeden oluşan bu grup için fanlar zor zamanlar geçiriyor desek yeridir… Neden mi? Geçtiğimiz aylarda grubun üyesi Suga askere gitmişti. Grubun yapım şirketi BigHit, 4 üyenin daha askere gideceğini duyurdu. RM ve V’nin kendi prosedürlerine göre Jimin ve JungKook’un ise beraber askere gittiler. Grup maalesef ki 2025’e kadar faaliyetlerine ara verecek.

DENİZ AKKAYA’DAN ŞOK “SWİNGER” İDDİASI

Malumunuz, şampiyonlar ligi bir kayyum şoku yaşamış ve bu lig içinde bulunan Eylül Öztürk’te nasibini almıştı. Deniz Akkaya’dan duyanların dilini yutturacak iddialar geldi. Akkaya’nı iddiasına göre Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan, evde kokainli swinger partisi veriyorlardı. Tabi bu bir iddia… Durum sosyal medyada dikkat çekince Kenan Özkan’dan açıklama geldi.

Özkan X hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

“Bakın biz bir şeylere cevap verip kanıtladıkça çıtanın b..kunu çıkardılar”

BARİYER İLİŞKİ

Love bombing, gaslighting, ghosting ve nihayetinde de işte kara toprak… Derkennnn bir de ne çıktı dersiniz? Bariyer ilişki… Şimdi diyeceksiniz ki ne bu? Hemen anlatayım… Diyelim birini çok seviyorsunuz, bu kişiyle berabersiniz ya da değilsiniz. Karşınızdaki kişiyi ilginizle boğmamak adına ilginizi çeken bir başkasıyla sevgili oluyorsunuz. Yani asıl ilgi vermeniz gereken kişi yerine kenarda köşede yedekte tuttuğunuz kişiye gerçek olmayan sevginizi sunuyorsunuz. Bu konu pek ala gündem oldu. Hepimizin “Kurt bakışlımmm” tabiriyle tanıdığı aşkolog Dilara Arıkanlı da bu konuyu böyle anlatmış…

YAKIŞIKLI GÜVENLİK

Son dönemde sosyal medya her gün bir yeni fenomenle tanışıyor. Bu fenomen isimlerden biri de Yakışıklı güvenlik lakaplı Muhammet Sürmeli… Kelepçesiyle öpücükler atarak çektiği videolarla tanınan Sürmeli, fan buluşmaları dahi düzenliyor… Öyle ki bu fan buluşmalarında onun için kavga edenler bile oldu… Bakalım bu gözler daha neler görecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx