ApeCoin (APE) dip seviyeyi test ederek patlama yaptı!

Geçtiğimiz günlerde yeni bir dip oluşturarak başta NFT sektörü olmak üzere yatırımcısını endişelendiren ApeCoin (APE), hacimli yükselişiyle dikkat çekti.

17 Eylül’de 1,06 dolara gelerek tarihinin en düşük fiyatını oluşturan APE, sadece kripto paralarda değil NFT sektöründe de büyük bir korku yaratmıştı. NFT alanının temel unsurlarından biri APE, henüz net olarak ne sektörden ne de kripto para piyasasından güç bulabildi. Fakat son günlerde yükselişe geçerek yüzde 15,40 artış gösteren popüler coin, biraz da olsa yüreklere su serpti. APE tarafındaki bu yükseliş devam edebilir mi?

Önemli bir dirençten döndü!

İki kez 1,284 doları deneyen APE, alıcıların yetersiz kalmasıyla beraber bir miktar gevşeyerek 1,249 dolara geldi. Güncel durum itibarıyla ara fiyatta seyreden APE, 1,284 doları kırdığı zaman sırasıyla 1,318 – 1,368 ve 1,41 dolara doğru bir yükselişe imza atabilir. Bu süreçte BTC performansının önemli olduğu kadar, NFT sektöründeki gelişmeler de APE fiyat yapısını etkileyecektir.

NFT’lere ilginin yetersiz devam etmesi, BTC’nin 27.460 doları aşamaması veya APE’nin 1,207 dolara test etmesi, popüler coin’deki tehlikeleri haliyle artıracaktır. Bu tarz bir senaryoda sırasıyla 1,17 – 1,125 – 1,105 ve 1,076 doların alıcı seviyeler olması beklenebilir. Özellikle de 1,076 doların destek görevi görememesi, APE’de yeni bir satış dalgasını tetikleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx