Cemile Kaya Yakın Arkadaşı Dilan Polat’ın Yaptığı İyiliklerin Gözardı Edilmesine Tepki Gösterdi

Dilan Polat’ın yakın arkadaşlarından biri olan Cemile Kaya sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Sinirlendiği zaman tıpkı arkadaşı Dilan gibi kameraya tüküren Kaya’nın son paylaşımı gündem bir kez daha gündem oldu. Sosyal medya fenomeni ‘Niye Dilan Polat’ı hep kötülediniz?’ diyerek sitem etti.

Detayları görelim ?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla lüks hayatının her detayını takipçilerine gösteren Dilan Polat bir süre sonra “Nereden geliyor bu zenginlik?” dedirtti.

Şatafatlı yaşamını gözler önüne seren ünlü fenomenin hayatı MASAK radarına takılmasıyla altüst oldu. Önce mal varlıklarına el konuldu, sonra da yurt dışına çıkışları yasaklandı.

1 Kasım’da kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla gözaltına alınan Polat çifti ve yakınları, 4 Kasım’da tutuklandı.

Haftalardır cezaevinde olmalarına rağmen Polat ailesi hiçbir şekilde gündemimizden düşmedi, aksine isimlerini daha çok duymaya başladık.

Çiftin sıkça açıklama yapan arkadaşlarından biri de Cemile Kaya oldu. Dilan Polat ile yakın olduğu konuşulan Kaya paylaşımlarıyla gündem olan isimlerden.

Sinirlendiğinde aynı Dilan Polat gibi kameralara tüküren Cemile Kaya, Polat ailesinin iyiliklerini de konuşun diyerek isyan etti.

Kaya, 6 Şubat depremlerinde Tek Yürek kampanyasına katılan Dilan Polat’ın canlı yayına bağlanarak 3.250.000₺ bağışladığını hatırlattı.

“Bir insan olarak da bu kadının yardım edişini konuşun. İki bacı daha ne yapsın anam..” açıklamasından bulunan Kaya’nın sözleri dikkat çekti.

“@editciablan” tarafından paylaşılan videoyu da buradan izleyebilirsiniz ??

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx