X Premium aboneliği artık üç farklı paket halinde satılacak!

Twitter’ı satın aldıktan sonra platformun ismini X olarak değiştiren Elon Musk, bir de ücretli abonelik sistemi kurmuştu. X Premium olarak adlandırılan bu sistem, kullanıcılara pek çok avantajlar sağlıyordu. Ancak bu avantajların içerisinde reklamsız bir deneyim yer almıyordu. Gelen yeni bilgilere göre ise bu durum yakında değişecek.

X Premium aboneliği artık üç farklı paket halinde satılacak!

Elon Musk’ın şirketin gelirini arttırmak için attığı adımların ardı arkası gelmiyor. Yeni gelen bilgilere göre platform, X Premium abonelerine artık üç farklı paket sunacak. Bu paketlerin isimleri ise Premium Basic, Premium Standard ve Premium Plus olacak. Bu paketlerden herhangi birine abone olsanız bile diğerleriyle aynı avantajlara sahip olacağınızı belirtmiş olalım. Sunulan seçenekler arasındaki temel farklılık ise reklamlar konusunda kendisini gösterecek.

Gelen bilgilere göre Premium Basic kullanıcıları reklamların tamamını görecek iken Premium Standard paketi kullananlar normalden daha az reklamla karşılaşacak. Premium Plus aboneleri ise X deneyimini tamamen reklamsız şekilde yaşayabilecek. X Premium aboneliğindeki bu değişimin ne zaman gerçekleşeceği konusu şimdilik belirsiz. Ancak muhtemelen bunun için çok uzun süre beklemeyeceğiz. Bu paketlerin fiyatları da elbette henüz belli değil. Yüksek ihtimalle birkaç ay içerisinde X kullanıcıları konu hakkındaki bütün detaylara hakim olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx